Yasal Uyarı

Bu web sitesinde yer alan bilgiler ve site genel olarak, yalnızca bilgi sağlamak üzere tasarlanmıştır. İçeriğinde yer alan her türlü bilgi, Türkiye Barolar Birliği tarafından yayımlanan Mesleki Kurallar ve Reklam Yasağı Hakkındaki Yönetmeliğe uygun olması amacıyla oluşturulmuştur.

Sitede yer alan bilgiler, resmi olarak yasal bir tavsiye verilmiş veya avukat/müvekkil ilişkisi oluşturulmuş veyahut oluşturulma amacı ile kurulmuş gibi yorumlanmamalıdır. Bu web sitesini ziyaret eden kişilerin, kendi bireysel hukuki konularıyla ilgili olarak tavsiye almak üzere, bağımsız hukuk müşavirlerine danışmaları tavsiye edilir ve bu web sitesinde bulunan hiçbir bilginin Jag Hukuk Bürosu veya Avukatlarının veya Müvekkillerinin görüşlerini yansıtmadığı net olarak bilinmelidir.

Bu web sitesinde yer alan bilgilerin doğru, eksiksiz veya güncel olduğu garanti edilmemiştir. Jag Hukuk Bürosu, ne bu web sitesinde ne de bu siteyle bağlantılı olan başka bir web sitesinde sunulan bilgilerin doğruluğu, eksiksiz oluşu veya güncelliği konusunda ne açık ne de zımni olarak herhangi bir taahhütte bulunmamıştır. Benzer bir algının oluşuyor olması halinde dahi uzman bir görüşe başvurulması tavsiye edilir.